Indica-Fans.net

It is currently Thu 28. Mar 2024, 10:56

All times are UTC




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: Sun 24. Jul 2011, 11:09 
Offline
Administrator / Indicator
Administrator / Indicator
User avatar

Joined: Fri 24. Jul 2009, 15:06
Posts: 585
2 lata indica-fans.net

Image

Konkurs:

Druga rocznica forum Indica-fans.net, zawiadamiamy już 2 lata o najnowszych gorących wiadomościach, faktach i informacjach dotyczących fińskiego, dziewczyńskiego zespołu Indica. Teraz mamy co świętować i nie tylko …

Naprawdę wspaniałe nagrody czekają na ciebie!

Co muszę zrobić żeby je wygrać?

Nadszedł czas na kreatywność! Masz za zadanie zrobić okładkę twojej ulubionej piosenki zespołu Indica. Nieważne czy to będzie fińska piosenka czy też któraś z albumu ,,A WAY AWAY’’ .
To twój wybór. Najbardziej kreatywne i niesamowite pomysły na pewno wygrają konkurs i będą rywalizować o 1,2 i 3 nagrodę. Oczywiście nie profesjonalne, ale najbardziej szalone pomysły wygrają.


Jakie są nagrody?
Dziękujemy Nuclear Blast za zapewnienie nam tych niesamowitych materiałów!

Image

Nagroda za pierwsze miejsce:
1 wielki vinylowy banner (wymiary 1m. szerokości i 2 m. wysokości) zaprojektowany przez dziewczyny z Indici!
1 podkoszulek z Indicą
4 rzadkie promocyjne single: ‘’Precious Dark”, ”In Passing” promocyjne dvd z teledyskiem , ‘’Island of Lights”, ‘’Children of Frost” promocyjne cd, ‘’In Passing” promocyjne cd

Nagroda za drugie miejsce:

1 podkoszulek z Indicą

4 rzadkie promocyjne single: ‘’Precious Dark”, ”In Passing” promocyjne dvd z teledyskiem , ‘’Island of Lights”, ‘’Children of Frost” promocyjne cd, ‘’In Passing” promocyjne cd

Nagroda za trzecie miejsce:

4 rzadkie promocyjne single: ‘’Precious Dark”, ”In Passing” promocyjne dvd z teledyskiem , ‘’Island of Lights”, ‘’Children of Frost” promocyjne cd, ‘’In Passing” promocyjne cd

Jeśli nie chcesz wziąć udziału i wygrać tych niesamowitych rzeczy to twoja wina;)

Informacje o konkursie:
§1. Możesz wziąć udział w konkursie jeśli jesteś zarejestrowanym członkiem forum Indica-fans.net i tylko jeśli mieszkasz w Niemcach, Holandii lub Polsce!

§2. MUSISZ wysłać nam swój projekt przed 24 sierpnia 2011. Twój projekt będzie brał udział w konkursie tylko jeśli twój projekt zostanie wysłany przed datą zakończenia.

§3. Twój projekt musi zostać wysłany na email mail@indica-fans.net przed datą końcową. Akceptujemy tylko skany i zdjęcia.

§4. Decyzja jest nieodwołalna.

§5. Zostaniesz zawiadomiony w wypadku wygrania , prywatną wiadomością na forum, z pytaniem o adres. Ten adres zostanie potem skasowany i jest używany tylko do wysyłki nagrody dla zwycięscy.

§6. Zwycięscy zostaną ogłoszeni na forum i otrzymają również PM.

§7. Moderatorzy/ Administratorzy nie biorą udziału w konkursie.

§8. Nie zarejestrowani albo zawieszeni uczestnicy nie mogą brać udziału w konkursie.


FAQ:

Q: Czy są jakieś limity odnośnie projektu?
A: Twoja własna wyobraźnia;) Wszystko jest dobrze jeśli nie kopiujesz pomysłów lub projektów innych. Jeśli używasz zdjęć albo grafik innych osób, proszę powiadom o ich źródle!

Q: Kto zdecyduje który projekt wygra?
A: W półfinałach , administratorzy i moderatorzy Indica-fans.net ogłoszą półfinalistów. Główna decyzja o tym kto zajmie 1,2 i 3 miejsce zostanie podjęta przez specjalnego
VIP-owego Jurora Kusti Manninen!

Q: Nie mam żadnych aplikacji jak Gimp (i.e) Czy wciąż mogę brać udział?
A: Oczywiście ,że tak! Liczy się tylko twoja kreatywność. Nie poziom profesjonalizmu. Możesz narysować, zbudować albo stworzyć kolaż jeśli chcesz. Jak długo możesz przekazać nam swój projekt w zdjęciowej lub skanowej formie nie masz żadnych limitów!

Q: Nie mam żadnych aparatów ani skanerów czy nadal mogę uczestniczyć?
A: Niestety nie. Z powodów organizacyjnych możemy zaakceptować tylko skany lub zdjęcia.

Q: Czy mój projekt będzie użyty przez Indicię jako okładka singla?
A: Nie. Twój projekt będzie służył tylko do konkursu.

Q: Czy mogę wysłać więcej niż jeden projekt?
A: Byłoby to nieco niefair nie sądzisz? ;) Nie akceptujemy tylko jeden projekt na jednego użytkownika.

Q: Czy mogę użyć zdjęć z galerii Indica-fans.net?
A: Oczywiście. Ale pamiętaj żeby umieścić źródło pochodzenia! Ale jak długo używasz ich do kreatywnej drogi tworzenia twojego projektu, możesz tak zrobić.

Q: Gdzie mogę znaleźć logo zespołu dla mojego projektu?
A: Znajdziesz logo dołączone do konkursowych zasad. Możesz je skopiować i wkleić do swojego projektu.

Image

Q: Czy Indica zobaczy mój projekt ?
A: Z pewnością. Trzy wygrane projekty zostaną przekazane Indici , wiec dziewczyny je zobaczą..

Q: Czy mogę ‘’zwiększyć’’ moje szanse przez upieczenie ciasta dla adminów i moderatorów?
A: Uhhhhmmmm…Nie! Nie jesteśmy skorumpowani ! ;)

Image

_________________
Image Image Image

Indica-Fans.net Administrator

...a heart that hurts is a heart that works...

FB Profil: Andy


Top
   
 
PostPosted: Tue 16. Aug 2011, 07:02 
Offline
Tempted
Tempted

Joined: Mon 15. Aug 2011, 15:34
Posts: 5
Location: Poland ;)
a czy prace które zajeły 1.2.3 miejsce zobaczymy? *suomi*


Top
   
 
PostPosted: Wed 17. Aug 2011, 21:19 
Offline
Moderator
Moderator
User avatar

Joined: Mon 1. Nov 2010, 21:01
Posts: 75
Location: The Netherlands
@only-black I'm sorry but I don't speak Polish… :confused: But I guess you want to know when you can see the designs? It's after the closure of the competition.
Why don't you join and send in a kick-ass design? There are great prices to win :headbang:

_________________
Image Image Image
Indica-Fans.net teammember


Top
   
 
PostPosted: Sat 20. Aug 2011, 18:26 
Offline
Tempted
Tempted

Joined: Sat 20. Aug 2011, 18:21
Posts: 6
OK, I am register on this forum. Am I start in 2nd Anniversary of Indica-Fans.net now? Or I should register somwhere else? :)

Is it a rules how could be big a this photo or how many dpi should be have? : )


Top
   
 
PostPosted: Sat 20. Aug 2011, 20:04 
Offline
Administrator / Indicator
Administrator / Indicator
User avatar

Joined: Fri 24. Jul 2009, 15:06
Posts: 585
Hello,

if you like to participate, mal your design to: mail@indica-fans.net.

There is no limit to the sice of the picture :) But the competition ends on 24th August so don´t miss it ^^;

regards
Andy

_________________
Image Image Image

Indica-Fans.net Administrator

...a heart that hurts is a heart that works...

FB Profil: Andy


Top
   
 
PostPosted: Tue 23. Aug 2011, 11:43 
Offline
Moderator
Moderator
User avatar

Joined: Sat 18. Jun 2011, 16:19
Posts: 104
Location: Poland
Quote:
a czy prace które zajeły 1.2.3 miejsce zobaczymy? *suomi*
Tak zobaczycie. Będą na stronie tytułowej. :)

_________________
Image Image Image

http://www.jonsu-indicaband.blogspot.com - 1st Polish blog about INDICA/ 1. Polski blog o zespole INDICA
http://jonsuindicaoutfits.webs.com/ - The only fansite about Jonsu's outfits!/ Jedyna strona internetowa na temat strojów Jonsu!


Top
   
 
PostPosted: Wed 24. Aug 2011, 21:33 
Offline
Teased
Teased

Joined: Tue 23. Aug 2011, 15:26
Posts: 2
Kiedy będą wyniki konkursu?

When will be contest Results?


Top
   
 
PostPosted: Wed 24. Aug 2011, 21:39 
Offline
Administrator / Indicator
Administrator / Indicator
User avatar

Joined: Fri 24. Jul 2009, 15:06
Posts: 585
Hi there :)

The results will be announced shortly.

:thumbsup:

_________________
Image Image Image

Indica-Fans.net Administrator

...a heart that hurts is a heart that works...

FB Profil: Andy


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Copyright © Indica-Fans.net - Masthead Indica-Fans.net: Masthead Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited