Indica-Fans.net

It is currently Thu 28. Mar 2024, 21:11

All times are UTC




Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Wywiad z Jenny I Sirkku
PostPosted: Mon 27. Jun 2011, 12:17 
Offline
Moderator
Moderator
User avatar

Joined: Sat 18. Jun 2011, 16:19
Posts: 104
Location: Poland
Indica-Fans.net: Jenny, Jak zostałaś gitarzystką?
Jenny: Zaczęłam grać na gitarze w Muzycznym instytucie w Helsinkach kiedy miałam 7 lat. Przed tym grałam na tradycyjnej fińskiej kantele, i polubiłam dźwięk strun. Żartowałam ,że gitara była lżejsza do noszenia niż pianino.
Indica-Fans.net:Twoja Gibson ES-339, czy podzielisz się z nami informacją jakiego rodzaju niestandardowe funkcje posiada?A może nawet jakich strun używasz?
Jenny: Zakochałam się w mojej gitarze nieco przed wstąpieniem do Indici. Zobaczyłam ją na witrynie sklepu muzycznego i od razu wiedziałam ,że muszę ja mieć. Wcześniej grałam na Telecasterze i ciężkim Jacksonie. Numer strun które kocham to 11, te z ciężkim początkiem.
Indica-Fans.net: Co cię nakłoniło żeby studiować niemiecki i czy pomagało ci to w Niemczech?
Jenny: Miałam kuzynkę która zaczęła się uczyć niemieckiego nieco wcześniej niż ja, i pomyślałam, że jest fajny.Więc wybrałam pierwszą lepszą szkołę żeby tylko się nauczyć języka.W ciągu lata miałam letnie kursy w Salzburg i nauczyłam się lubić język niemiecki, i zapoznałam się z różnymi kulturami Niemiec. Ciągle jestem na studiach języka niemieckiego.
Sikku:
Indica-Fans.net: Sirkku,czy możesz nam opowiedzieć więcej na temat tego jak zostałaś pianistką/ klarnecistką?
Sirkku: Zaczęłam grać na pianinie kiedy miałam 6 lat. Moja mama zabierała mnie i moja siostrę na lekcje i pierwszy rok spędziłam ucząc się z moja siostrą bliźniaczką. Później kontynuowałam w Instytucie muzyki w Espoo z moimi kochanymi nauczycielkami Kristiną Söderblom i Katą Nummi.Chciałam grać na innych instrumentach niż pianino ale mogłam wybrać tylko jeden więc wybrałam klarnet ponieważ kochałam muzykę
Sergei Prokofjev .
Indica-Fans.net: W wywiadzie Jonsu powiedziała że zanim wstąpiłaś do zespołu była na twoim koncercie. Dawałaś koncerty?
Sirkku: Wtedy brałam udział w jednym z konkursów muzycznych i jednym z warunków było dawanie koncertów. Moimi najulubieńszymi częściami były Chopin´s Piano Concerto No.2 i Mozart´s Piano Concerto No.21. Lubiłam też solówki Schuberta. Wciąż je kocham.
Indica-Fans.net: Czy programujesz własne motywy czy korzystasz z tych zainstalowanych na keyboardzie?
Sirkku: Korzystam raczej z tych keyabordowych, a najczęściej z oper i chórów.
Indica-Fans.net: Jaki typ klarnetu posiadasz?
Sirkku: Mam cztery klarnety w tym trzy B i jeden A.Jeden ma ponad 15 lat nie korzystam z niego już ale ma dla mnie wielką wartość sentymentalną.

_________________
Image Image Image

http://www.jonsu-indicaband.blogspot.com - 1st Polish blog about INDICA/ 1. Polski blog o zespole INDICA
http://jonsuindicaoutfits.webs.com/ - The only fansite about Jonsu's outfits!/ Jedyna strona internetowa na temat strojów Jonsu!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Copyright © Indica-Fans.net - Masthead Indica-Fans.net: Masthead Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited