Indica-Fans.net

It is currently Thu 28. Mar 2024, 20:14

All times are UTC




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: Mon 4. Jul 2011, 06:24 
Offline
Administrator / Indicator
Administrator / Indicator
User avatar

Joined: Fri 24. Jul 2009, 15:06
Posts: 585
Heini:

Indica-Fans.net: Czy mogłabyś powiedzieć nam więcej o tym jak zostałaś basistką i dlaczego wybrałaś akurat taki instrument?
Heini:Zaczęłam grać na pianinie i wiolonczeli kiedy byłam jeszcze dzieckiem. Jako nastolatka wszystkie klasyczne instrumenty były nudne i prawie żenujące. Ponieważ naprawdę lubiłam wtedy rockową muzykę. Kiedy razem z Jonsu założyłyśmy zespół, grałam w nim na perkusji. (Całkiem sporo bo nauczyciel był gorący) Ale było to naprawdę męczące więc zdecydowałam się na łatwiejszy instrument z tylko 4 strunami.

Indica-Fans.net: Czy są jacyś idole których lubisz najbardziej?
Heini:Świat jest pełen bardzo utalentowanych i wspaniałych muzyków, nie mogę wymienić jednego czy dwóch.

Indica-Fans.net: Na jakich innych instrumentach grasz albo ewentualnie zagrasz na koncercie?
Heini:Gram na pianinie prawie codziennie kiedy jestem w domu i czasami grałam na keyboardzie na naszych koncertach. Przywykłam do częstego grania na wiolonczeli ale w ostatnich latach nie miałam na to czasu. Albo może jestem zbyt leniwa( o wiele łatwiej siąść przed pianinem niż wyjąć wiolonczelę z futerału, nastroić i tak dalej :)) Wcześniej rozważałam granie na wiolonczeli na naszych koncertach, powinnam ćwiczyć każdego roku, każdego dnia żeby odzyskać z powrotem talent!

Laura:

Indica-Fans.net: Jesteś znana jako dama siedząca za perkusją, czy podzielisz się z nami informacjami na temat innych instrumentów na których grasz i dlaczego wybrałaś granie na perkusji w Indici?
Laura:Kiedy byłam dzieckiem grałam na skrzypcach. Potem grałam na elektrycznej gitarze i basie. Wybrałam perkusję ponieważ wszystkie Inne instrumenty były zajęte;)

Indica-Fans.net: Wydajesz się lubić ‘’dokuczać’’ Jonsu każdego dnia. Czy opowiesz nam o swoim ulubionym wybryku?
Laura:Tak naprawdę lubię ‘’dokuczać’’ wszystkim, to świetny sposób żeby spędzić czas w autobusie!

Indica-Fans.net:Czy zobaczymy cię grającą na jakiś innych instrumentach podczas najbliższych koncertów?
Laura:Hmm…Nie wiem. To zależy czy Inne dziewczyny mi pozwolą…

Interview © Indica-Fans.net, 2011

_________________
Image Image Image

Indica-Fans.net Administrator

...a heart that hurts is a heart that works...

FB Profil: Andy


Top
   
PostPosted: Tue 5. Jul 2011, 15:20 
Offline
Totally Bananas
Totally Bananas
User avatar

Joined: Mon 20. Jun 2011, 09:40
Posts: 31
Location: Poland
Bardzo fajny wywiad. Szkoda, że Laura nie odpowiedziała na pytanie, czy opowie o swoim ulubionym wybryku :)

_________________
Polish forum about Indica:

http://indicafans.pun.pl/


Top
   
PostPosted: Tue 30. Aug 2011, 13:08 
Offline
Tempted
Tempted

Joined: Sat 20. Aug 2011, 18:21
Posts: 6
Trzeba przyznać, że dziewczyny są wszechstronne uzdolnione, ale nie ma co się dziwić, jeśli się kończy szkołę muzyczną. ;)
Laura dokucza wszystkim, a chyba jest najmłodsza wśród dziewczyn. :lol:
Hmm.. podobnie było z Ruudem Jolie z Within Temptation. Choć może nie dokuczał, ale często się wygłupiał i był w centrum uwagi.Raz to nawet Sharon sprzedała mu kopa na scenie :lol:


Top
   
PostPosted: Sat 17. Sep 2011, 16:37 
Offline
Tempted
Tempted
User avatar

Joined: Mon 15. Aug 2011, 09:26
Posts: 6
Quote:
Trzeba przyznać, że dziewczyny są wszechstronne uzdolnione, ale nie ma co się dziwić, jeśli się kończy szkołę muzyczną. ;)
Laura dokucza wszystkim, a chyba jest najmłodsza wśród dziewczyn. :lol:
Hmm.. podobnie było z Ruudem Jolie z Within Temptation. Choć może nie dokuczał, ale często się wygłupiał i był w centrum uwagi.Raz to nawet Sharon sprzedała mu kopa na scenie :lol:
No... Zgadzam się z tym o Sharon :) A jeśli chodzi o Indicę to wywiad super.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Copyright © Indica-Fans.net - Masthead Indica-Fans.net: Masthead Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited