Indica-Fans.net

It is currently Thu 28. Mar 2024, 17:51

All times are UTC




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Witaj na forum
PostPosted: Sat 2. Jul 2011, 13:18 
Offline
Moderator
Moderator
User avatar

Joined: Sat 18. Jun 2011, 16:19
Posts: 104
Location: Poland
Hej
Pomyślałam ,że warto zacząć jakoś to forum i napisać o sobie:)
Mam na imię Justyna ale na tym forum mam nick Telajel. Jestem moderatorem polskiej sekcji tego forum. Moja ,,przygoda'' z Indicą zaczęła się w 2010 roku dzięki magazynowi B2B. Inne zespoły które lubię: Nightwish, Epica, Within Temptation i Rammstein :lol2:
Mam nadzieję, że forum szybko się rozkręci i przybędzie fanów Indiki.

_________________
Image Image Image

http://www.jonsu-indicaband.blogspot.com - 1st Polish blog about INDICA/ 1. Polski blog o zespole INDICA
http://jonsuindicaoutfits.webs.com/ - The only fansite about Jonsu's outfits!/ Jedyna strona internetowa na temat strojów Jonsu!


Top
   
 Post subject: Re: Witaj na forum
PostPosted: Thu 25. Aug 2011, 09:39 
Offline
Tempted
Tempted

Joined: Sat 20. Aug 2011, 18:21
Posts: 6
Witam również.
Sądzę, że nie ma sensu się rozdrabniać.

Indikę, poznałem jakiś tydzień temu, poszukując coś lżejszego, łatwego w odbiorze, a natrafiłem na fińską wersję Last of the Wilds Nightwisha. Zaintersowałem się nimi głównie z powodu, że śpiewają po fińsku, który w odbiorze jest ciekawy i... "egzotyczny" dla słowianina.
A tak po za tym jest Leceroy.


Top
   
 Post subject: Re: Witaj na forum
PostPosted: Mon 29. Aug 2011, 09:02 
Offline
Tempted
Tempted
User avatar

Joined: Mon 15. Aug 2011, 09:26
Posts: 6
Quote:
Hej
Pomyślałam ,że warto zacząć jakoś to forum i napisać o sobie:)
Mam na imię Justyna ale na tym forum zowią mnie Telajel. Jestem moderatorem polskiej sekcji tego forum. Moja ,,przygoda'' z Indicą zaczęła się w 2008 roku na koncercie Nightwisha. Inne zespoły jakie lubię: Nightwish, Epica, Within Temptation i Rammstein :lol2:
Mam nadzieję ,że forum szybko się rozkręci i przybędzie fanów Indici.
Ja mam na imię Weronika i kocham takie zespoły jak: Indica, Within Temptation, Nightwish, Evanescence, Muse i Apocalyptica. Bardzo lubię rysować ( rysunek na konkurs nie za bardzo mi wyszedł). Piszę własną książkę (może niedługo ukaże się w księgarniach ;) ) Interesują mnie takie rzeczy jak Fireshow, zdarzenia paranormalne. Osobiście jestem gotką i nie ukrywam się z tym :)


Top
   
 Post subject: Re: Witaj na forum
PostPosted: Mon 29. Aug 2011, 15:01 
Offline
Tempted
Tempted

Joined: Mon 15. Aug 2011, 15:34
Posts: 5
Location: Poland ;)
Hej jestem zośka :P
moja przygoda z indicą zaczeła się miesiąc po kupnie kturegoś odcinka gazety back 2 black :D
Słucham takich zepołów jak:INDICA,Paramore,Nightwish,system of a down :love:
:dadadadada:


Top
   
 Post subject: Re: Witaj na forum
PostPosted: Sun 4. Sep 2011, 20:56 
Pel Nander jestem nikim. Muzyka Indici niesamowicie mi się podoba nie wiem co mi jest. :) Słucham głównie Metalu, Industrialu, elektronicznego Hardcore'u i takich innych wynalazków. :)


Top
   
 Post subject: Re: Witaj na forum
PostPosted: Tue 6. Sep 2011, 13:36 
Offline
Moderator
Moderator
User avatar

Joined: Sat 18. Jun 2011, 16:19
Posts: 104
Location: Poland
Ustalmy jedną rzecz: odmiana nazwy zespołu. Jest Indica, Indiki, Indikę bez c albo y (wtedy to już naprawde brzmi jak drób). Proszę o stosowanie tej odmiany, bo brzmi najlepiej, jest poprawna i przede wszystkim zrobi się bałagan jak każdy będzie inaczej odmieniał. Cieszcie się forum. :mrgreen:

_________________
Image Image Image

http://www.jonsu-indicaband.blogspot.com - 1st Polish blog about INDICA/ 1. Polski blog o zespole INDICA
http://jonsuindicaoutfits.webs.com/ - The only fansite about Jonsu's outfits!/ Jedyna strona internetowa na temat strojów Jonsu!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Copyright © Indica-Fans.net - Masthead Indica-Fans.net: Masthead Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited